TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Reports
nn: Rapportar

en: Not enabled
nn: Ikkje aktivert
