TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Not enabled
oc: Pas activat
