TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Email address
ro: Adresă email

en: Enabled
ro: Activat

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Received
ro: Recepționat

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Not enabled
ro: Nu este activat
