TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Email address
sv: E-postadress

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Received
sv: Mottagen

en: Reports
sv: Rapporter

en: Contact email address.
sv: E-postadress för kontakt.

en: Not enabled
sv: Ej aktiverat
