TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Email address
af: E-posadres

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Reports
af: Verslae

en: Not enabled
af: Nie geaktiveer nie
