TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Reports
az: Hesabatlar

en: Not enabled
az: Aktiv deyil
