TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Not enabled
bo: ནུས་ལྡན་དུ་བཟོས་མེད
