TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Not enabled
bs: Nije omogućen
