TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Email address
cs: E-mail

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Received
cs: Přijato

en: Reports
cs: Logy

en: Not enabled
cs: Nepovolen
