TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Email address
da: E-mail-adresse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Received
da: Modtaget

en: Reports
da: Rapporter

en: Not enabled
da: Ikke aktiveret

en: Organization name
da: Organisation
