TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Email address
es: Dirección de correo electrónico

en: Enabled
es: Activado

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: Received
es: Recibido

en: Reports
es: Informes

en: Contact email address.
es: Dirección de correo electrónico de contacto.

en: Not enabled
es: No activado
