TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: View
eu: Bista

en: Reports
eu: Txostenak

en: Not enabled
eu: Ezgaitua
