TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Reports
hi: रपट
