TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Email address
id: Alamat email

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Reports
id: Laporan

en: Not enabled
id: Tidak aktif
