TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Email address
is: Netfang

en: Enabled
is: Virkt

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Reports
is: Skýrslur

en: Not enabled
is: Ekki virkjað
