TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Not enabled
km: មិន​បាន​​បើក
