TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Enabled
ru: Включено

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Received
ru: Получил

en: Reports
ru: Отчёты

en: Contact email address.
ru: Контактный адрес электронной почты.

en: Not enabled
ru: Выключено

en: Organization name
ru: Название организации
