TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Enabled
sk: Povolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Received
sk: Prijaté

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Not enabled
sk: Nie je povolené
