TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Reports
ug: دوكلات

en: Not enabled
ug: ئېچىلمىغان
