TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Enabled
vi: Bật

en: Settings
vi: Thiết lập

en: View
vi: Xem

en: Received
vi: Đã nhận được

en: Reports
vi: Báo cáo

en: Not enabled
vi: Không bật
