TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Received
kn: ಸ್ವೀಕರಿಸಲಾದ
