TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Email address
be: Email адрас

en: Enabled
be: Уключана

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Reports
be: Справаздачы

en: Not enabled
be: Ня ўключаны
