TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Reports
my: အစီရင်ခံစာများ
