TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Reports
th: รายงานสถานะ

en: Not enabled
th: ยังไม่ได้ติดตั้ง
