TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Received
nl: Ontvangen

en: Reports
nl: Rapporten

en: Contact email address.
nl: Contact e-mailadres.

en: Organization name
nl: Organisatienaam
