TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.5) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Received
tr: Alındı

en: Reports
tr: Raporlar

en: Contact email address.
tr: İletişim e-posta adresi.
