TLSRPT (SMTP TLS Reporting) (1.0.5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Reports
pl: Raporty

en: Organization name
pl: Nazwa organizacji

en: Report ID
pl: ID Raportu
