Translation Management Tool (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (27 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: user
se: geavaheaddji

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: Finished
se: Geargan

en: Not translated
se: Ii jorgaluvvon

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: Translate
se: Jorgal

en: In progress
se: Bargamin
