Translation Management Tool (8.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (64 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: user
hy: օգտագործող

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Items
hy: Տարրեր

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Finished
hy: Ավարտված է

en: Not translated
hy: Չթարգմանված

en: Translated
hy: Թարգմանված

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: « first
hy: « առաջինը

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Translate
hy: Թարգմանել
