Translation Management Tool (8.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (58 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: From
my: မှ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Table
my: ဇယား

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Word count
my: စာလုံးအရေအတွက်

en: normal
my: ပုံမှန်

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
