Translation Management Tool (8.x-1.1) - en to af translation catalogue (71 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: user
af: gebruiker

en: Default action
af: Verstek aksie

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Closed
af: Gesluit

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Administration
af: Administrasie

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Action
af: Aksie

en: Tags
af: Etikette

en: File
af: Lêer

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Filter
af: Filtreer

en: Locale
af: Lokaal

en: Normal
af: Normaal

en: configure
af: verstel

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Table
af: Tabel

en: Checkout
af: Betaal punt

en: Pending
af: Hangende

en: French
af: Frans

en: Sources
af: Bronne

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Source
af: Bron

en: Review
af: Hersiening

en: Finished
af: Voltooi

en: Apply
af: Pas toe

en: Not translated
af: Nie vertaal nie

en: Translated
af: Vertaal

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: German
af: Duits

en: Download method
af: Aflaai metode

en: Suggestions
af: Voorstelle

en: Untranslated
af: Onvertaald

en: Translate
af: Vertaal

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
