Translation Management Tool (8.x-1.17) - en to az translation catalogue (86 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Closed
az: Bağlıdır

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Message
az: Mesaj

en: - None -
az: - heç nə -

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Manage
az: İdarə et

en: Unknown
az: Naməlum

en: States
az: Dövlətlər

en: User
az: İstifadəçi

en: Files
az: Fayllar

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Locale
az: Yerli

en: Items
az: Elementlər

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Table
az: Cədvəl

en: Provider
az: Provayder

en: Expose
az: ifşa etmək

en: Sort by
az: Sırala

en: Key
az: Açar

en: Messages
az: Mesajlar

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Source
az: Mənbə

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Empty
az: Boş

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Reference
az: Istinad

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Not translated
az: Tərcümə edilməyib

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Translation
az: Tərcümə

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Context
az: Kontekst

en: Offset
az: Ofset

en: German
az: Alman

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Source language
az: Mənbə dili

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
