Translation Management Tool (8.x-1.18) - en to br translation catalogue (14 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: user
br: implijer

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Plugin
br: Lugant

en: About
br: Diwar-benn
