Translation Management Tool (8.x-1.18) - en to lv translation catalogue (124 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: user
lv: lietotājs

en: Status
lv: Statuss

en: Default action
lv: Noklusētā darbība

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Closed
lv: Slēgts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Currency
lv: Valūta

en: Action
lv: Darbība

en: Tags
lv: Birkas

en: File
lv: Fails

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Unassigned
lv: Nepiešķirtie

en: Assigned
lv: Piešķirtie

en: Unknown
lv: Nezināms

en: States
lv: Stāvokļi

en: User
lv: Lietotājs

en: Files
lv: Faili

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Never
lv: Nekad

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Locale
lv: Lokāle

en: Normal
lv: Normāls

en: configure
lv: konfigurēt

en: Items
lv: Vienumi

en: Amount
lv: Summa

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Table
lv: Tabula

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Clone
lv: Klonēt

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Task
lv: Uzdevums

en: Word count
lv: Vārdu skaits

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Pending
lv: Gaida

en: Key
lv: Atslēga

en: French
lv: Franču

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Sources
lv: Avoti

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Source
lv: Avots

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Empty
lv: Tukšs

en: Immediately
lv: Nekavējoties

en: Not available
lv: Nav pieejams

en: Reference
lv: Atsauce

en: No visible changes
lv: Nav redzamu izmaiņu

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Cart
lv: Grozs

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Assign
lv: Piešķirt

en: Not translated
lv: Nav tulkojuma

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Translated
lv: Pārtulkots

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Context
lv: Konteksts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: German
lv: Vācu

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: Finish
lv: Pabeigt

en: About
lv: Par

en: Download method
lv: Lejupielādes metode

en: Untranslated
lv: Netulkots

en: Translate
lv: Tulkot

en: Choose
lv: Izvēlies

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Checkout settings
lv: Pirkšanas iestatījumi

en: Fail
lv: Neizdevās

en: Drupal user
lv: Drupal lietotājs

en: Source language
lv: Avota valoda

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Outdated
lv: Novecojis

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML
