Translation Management Tool (8.x-1.18) - en to ms translation catalogue (79 entries)

en: Home
ms: Laman depan

en: Title
ms: Tajuk

en: user
ms: pengguna

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Item
ms: Barangan

en: Type
ms: Jenis

en: Closed
ms: Ditutup

en: Cancel
ms: Batal

en: Description
ms: Huraian

en: Language
ms: Bahasa

en: Administration
ms: Pentadbiran

en: Action
ms: Tindakan

en: Tags
ms: Tag

en: File
ms: Fail

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: None
ms: Tiada

en: Display settings
ms: Seting pameran

en: Test
ms: Ujian

en: Message
ms: Mesej

en: - None -
ms: - Tiada -

en: none
ms: tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Preview
ms: Pratonton

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Unassign
ms: Nyahtentu

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: User
ms: Pengguna

en: Files
ms: Fail

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: Block
ms: Blok

en: Page
ms: Halaman

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: To
ms: Kepada

en: From
ms: Daripada

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Locale
ms: Tempatan

en: configure
ms: konfigurasikan

en: Items
ms: Item-item

en: Desc
ms: Menurun

en: Owner
ms: Pemilik

en: Table
ms: Jadual

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Pending
ms: Menunggu

en: Key
ms: Kunci

en: French
ms: Perancis

en: Sources
ms: Sumber

en: ‹ previous
ms: ‹ sebelum

en: next ›
ms: berikut ›

en: Select list
ms: Pilihkan senarai

en: Empty
ms: Kosong

en: Immediately
ms: Serta-merta

en: Finished
ms: Selesai

en: Apply
ms: Pohon

en: Assign
ms: Tetapkan

en: Not translated
ms: Belum diterjemah

en: Translated
ms: Telah diterjemah

en: « first
ms: « pertama

en: last »
ms: terakhir »

en: Context
ms: Konteks

en: German
ms: Jerman

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Download method
ms: Kaedah pindah turun

en: Translate
ms: Terjemahkan

en: Fail
ms: Gagal

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Workflow settings
ms: Seting aliran kerja

en: Asc
ms: Menaik
