Translation Management Tool (8.x-1.2) - en to kk translation catalogue (65 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: user
kk: пайдаланушы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Default action
kk: Әрекет әдепкі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Unassign
kk: Тағайындамау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Locale
kk: Тіл

en: configure
kk: баптау

en: Items
kk: Элементтер

en: Table
kk: Кесте

en: French
kk: Француз

en: Messages
kk: Хаттар

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Finished
kk: Аяқталды

en: Assign
kk: Тағайындау

en: Not translated
kk: Аударылмаған

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: German
kk: Неміс

en: Download method
kk: Жүктеу әдісі

en: Translate
kk: Аудару

en: Workflow settings
kk: Жұмыс үрдісі теңшелімдері
