Translation Management Tool (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (116 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: user
el: χρήστης

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Closed
el: Έχει κλείσει

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Action
el: Ενέργεια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: File
el: Αρχείο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Display settings
el: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Test
el: Δοκιμή

en: Message
el: Μήνυμα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: none
el: κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Unassign
el: Αναίρεση προσδιορισμού

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: All
el: Όλες

en: Active
el: Ενεργό

en: Submitted
el: Υποβλήθηκε

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Never
el: Ποτέ

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Locale
el: Γλωσσική προσαρμογή

en: Normal
el: Κανονικό

en: configure
el: ρύθμιση

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Amount
el: Ποσό

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Table
el: Πίνακας

en: Checkout
el: Ολοκλήρωση Παραγγελίας

en: Provider
el: Πάροχος

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Key
el: Κλειδί

en: Messages
el: Μηνύματα

en: Sources
el: Πηγές

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Source
el: Πηγή

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: Reference
el: Αναφορά

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Cart
el: Καλάθι

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Reason
el: Αιτία

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Assign
el: Προσδιορισμός

en: Not translated
el: Χωρίς μετάφραση

en: Variables
el: Μεταβλητές

en: Translated
el: Μεταφρασμένο

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Connect
el: Σύνδεση

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Data
el: Δεδομένα

en: About
el: Περί

en: Download method
el: Μέθοδος λήψης αρχείων

en: Untranslated
el: Αμετάφραστο

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Checkout settings
el: Ρυθμίσεις ολοκλήρωσης παραγγελίας

en: Fail
el: Αποτυχία

en: Drupal user
el: Drupal χρήστης

en: Source language
el: Γλώσσα προέλευσης

en: Default export format
el: Εξ' ορισμού μορφοποίηση εξαγωγής

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Workflow settings
el: Ρυθμίσεις ροής εργασίας

en: Item ID
el: ID αντικειμένου

en: Export to
el: Εξαγωγή σε

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: Asc
el: Αύξ

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Simple configuration
el: Μεμονωμένη ρύθμιση

en: Basic HTML
el: Βασική HTML
