Translation Management Tool (8.x-1.7) - en to bg translation catalogue (66 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: user
bg: потребител

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Closed
bg: Закрито

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Administration
bg: Администриране

en: Action
bg: Действие

en: File
bg: Файл

en: Search
bg: Търси

en: None
bg: Не

en: Display settings
bg: Настройки на дисплея

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: - None -
bg: - Не -

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Unassign
bg: Отмени назначението

en: Assigned
bg: Назначена на

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Active
bg: Активен

en: Never
bg: Никога

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Locale
bg: Език

en: configure
bg: конфигурирай

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: State
bg: Статус

en: Table
bg: Таблица

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Pending
bg: В изчакване

en: Key
bg: Ключ

en: French
bg: Френски

en: Sources
bg: Източници

en: Source
bg: Източник

en: Accepted
bg: Приети

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Source type
bg: Тип на източника

en: Empty
bg: Празно

en: Cart
bg: Количка

en: Finished
bg: Приключен

en: Reason
bg: Причина

en: Assign
bg: Добави

en: Not translated
bg: Непреведено

en: Translated
bg: преведен

en: German
bg: Немски

en: Download method
bg: Метод на сваляне

en: Untranslated
bg: Непреведен

en: Translate
bg: Преведи

en: Workflow settings
bg: Workflow настройки
