Translation Management Tool (8.x-1.8) - en to mn translation catalogue (54 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Closed
mn: Хаалттай

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: File
mn: Файл

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: View
mn: Харах

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Locale
mn: Локале

en: configure
mn: тохируулах

en: Table
mn: Хүснэгт

en: French
mn: Франц

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Empty
mn: Хоосон

en: Finished
mn: Дууссан

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: German
mn: Герман

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Not translatable
mn: Орчуулах боломжгүй
