Translation Management Tool (8.x-1.9) - en to fy translation catalogue (28 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: Administration
fy: Behear

en: Search
fy: Sykje

en: None
fy: Gjin

en: Message
fy: Berjocht

en: - None -
fy: - Gjint -

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Save
fy: Bewarje

en: View
fy: Besjen

en: Unknown
fy: Unbekend

en: User
fy: Brûker

en: Active
fy: Aktyf

en: To
fy: Oan

en: French
fy: Frânsk

en: ‹ previous
fy: ‹ foarige

en: next ›
fy: folgjende ›

en: Finished
fy: Foltôge

en: Not translated
fy: Net oersettet

en: « first
fy: « earste

en: last »
fy: lêste »

en: German
fy: Dútsk

en: Translate
fy: Oersette
