Translation Management Tool (8.x-1.9) - en to ga translation catalogue (20 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Language
ga: Teanga

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Completed
ga: Déanta

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: - Any -
ga: - Iad uile -
