Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: File
ja: ファイル

en: Password
ja: パスワード

en: Url
ja: URL

en: Comment
ja: コメント

en: Download method
ja: ダウンロードの方法
