Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: File
da: Fil

en: Password
da: Adgangskode

en: Url
da: URL

en: Comment
da: Kommentar

en: Download method
da: Filoverførsel

en: Customer ID
da: Kunde ID
