Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: File
el: Αρχείο

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Download method
el: Μέθοδος λήψης αρχείων

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη
