Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: File
gl: Ficheiro

en: Password
gl: Contrasinal

en: Comment
gl: Comentario

en: Download method
gl: Método de descarga

en: Customer ID
gl: Cliente ID
