Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: File
is: Skrá

en: Password
is: Lykilorð

en: Url
is: Vefslóð

en: Comment
is: Ummæli

en: Download method
is: Niðurhalsaðferð
