Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: File
mn: Файл

en: Password
mn: Нууц үг

en: Url
mn: Хаяг

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл
