Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: File
vi: Tập tin

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Comment
vi: Bài bình luận

en: Download method
vi: Phương thức tải về
