Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: File
et: Manus

en: Password
et: Parool

en: Comment
et: Kommentaar

en: Download method
et: Failide allalaadimisviis

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
