Apostroph Group TMGMT Provider (8.x-2.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Password
is: Loyniorð

en: Url
is: Leinki

en: Comment
is: Viðmerking

en: Download method
is: Niðurtøkuháttur
